השבחות וגימורים

ההבדל בין "עוד תוצר" לכזה שמושך את העין, יכול להסתכם באיכות הגימור. אילו דרכים עומדות לרשותך לצורך ליטוש הנראות?

כפי שגם יהלום צריך ללטש כדי לקבל תוצאה מרשימה, כך אנחנו ב"פולק שרותי הפקה" עושים שימוש במגוון השבחות שמקנות לתוצר הסופי מראה יוצא דופן. כדי להעמיד לרשותך גימורים מיוחדים, אנחנו עובדים עם עשרות ספקים לרבות ייבוא של חומרים מיוחדים מחו"ל.

להמשך קריאה...

  • לכה מים / לכה UV סלקטיבית – הלכה מקנה לנייר את הברק והמרקם היוקרתי. לכה מים בעלת ייבוש מהיר, שומרת על הצבע ויוצרת מראה משי או מבריק. בעת שימוש בלכהUV סלקטיבית במקומות נבחרים, ניתן ליצור הדגשה של אלמנטים והשתקפות מעניינת. לכה עבה ומבריקה מאוד "מקפיצה" אלמנטים מסוימים במוצר הדפוס.
  • למינציה מבריקה / מט / מטאלית / soft touch – יוצרת מעטה הגנה פלסטי, ומאפשרת לשמר את חיי המוצר לאורך זמן ללא "פיצוצים" בנייר. שימושים שכיחים ללמינציה: תפריטים, כרטיסי ביקור , לוחות שנה, קטלוגים ועוד.
  • שטנץ – מבלט או סכין צורנית המשמשים ליצירת מוצרים בעלי צורה או תבנית מסוימת. השטנץ משמש כתבנית קבועה להטבעת צורה או לגזירת חלקים בעלי צורות מיוחדות מתוך הנייר. השטנץ שימושי בהפקות פולדרים (דו ממדי) ומארזים שונים (תלת ממד). לכל הפקת דפוס מתוכנן שטנץ תואם שניתן לשימוש רב פעמי לאותו המוצר.
  • הבלטה עיוורת – הבלטת שטח על גבי מוצר דפוס באמצעות גלופה. גימור זה משמש ולהבלטת עיצובים והדגשתם בצבעים כגון זהב או כסף.
  • הטבעות – יצירת הבלטות שונות על גבי החומר המודפס לצורך הדגשת פרטים כגון לוגו או תמונה, כדי לתת למוצר גימור ייחודי ויוקרתי בצבעים מטאליים.
  • פויל – תוספת של שכבה מתכתית (בצבעים מודגשים כמו: זהב, כסף, ברונזה) בלחיצה בחום.

ניתן לשלב מספר גימורים שונים בהפקה אחת, אך באותה הנשימה חשוב לבחור גימורים שיתאימו לחומרי המוצר ולא יפגמו בתוצאה הסופית. לשם כך אנחנו ב"פולק שרותי הפקה" מפקחים על כל שלבי ההפקה השונים, תוך עמידה בלוחות הזמנים ואספקת המוצר המושלם לבית הלקוח בארץ או בחו"ל.